DE | IT | LAD

Cunsëi
 

Presidënza dla lia cun forza dopla: Maxi Obexer - maxi.obexer@saav.it und Stefano Zangrando - stefano.zangrando@saav.it

Vizepresidënta: Rut Bernardi - rut.bernardi@saav.it

Lene Morgenstern (pu- tenziel di jëuni) - lene.morgenstern@saav.it

Serena Osti (jëndri letereres d’uni sort ) - serena.osti@saav.it

 

Respunsabla per la coordinazion: Maria Christina Hilber  - maria.c.hilber@saav.it

Respunsabl per l' aministrazion: Christoph Tauber - christoph.tauber@saav.it

 

Per dumandes sindacheles se festidieia Sabine Gruber y Sepp Mall.

 

+ Statuten (pdf)